07.01.2022

17 İlçede Koordinatörler İstişare Toplantıları Gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü bünyesinde hizmet veren Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, Gençlik, Engelli, Bağımlılıkla Mücadele, Göç ve Manevi Destek Koordinatörlerinin katılımıyla, İl Müftü Yardımcısı Sevdegül Çekiç başkanlığında Din Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Demir ile birlikte, din hizmetleri alanında verimliliği artırmak ve tüm koordinatörlüklerin gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla başlatılan ilçe ziyaretleri sona erdi. 17 İlçe Müftülüğüne gerçekleştirilen ziyaretlerde, ilgili koordinatörler ile bir araya gelinerek yapılan hizmetler yerinde değerlendirildi.

İlçe Müftülerinin açış konuşmalarıyla başlayan toplantılarda, il ve ilçe koordinatörleri yapmış oldukları faaliyetler hakkında detaylı bilgi verdi ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Tüm koordinatörlerin sunumlarından ve fikir alışverişinden sonra gündemi değerlendiren Müftü Yardımcısı Çekiç, memnuniyetini dile getirerek, İl Müftümüz rehberliğinde 17 ilçedeki gayretli çalışmaların artarak devamını diledi.

İlçelerde, 4-6 yaş Kur'an kurslarına yapılan ziyaretlerin ardından, İlçe kaymakamlarına da nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Tüm ilçe müftülerimize ve koordinatörlerimize teşekkür ederiz.