T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Dinar Müftülüğü

17.01.2017

İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN MÜFTÜLERİMİZ

DİNAR İLÇE MÜFTÜLERİ

 

ADI SOYADI

DOĞUM YERİ VE TARİHİ

 

ÖĞRENİMİ

 

SİCİL NO

GÖREVE BAŞLADIĞI TARİH

GÖREVDEN AYRILDIĞI TARİH

Ahmet 

KİTİŞ

Dinar

1865

Medrese

---

1924

Eylül -1943

Ali

DURMUŞ

Dinar

1297

Medrese

19380066

31.03.1944

11.06.1963

Burhan

DURAN

Sandıklı

1934

İlkokul

19561010

06.09.1963

22.09.1966

M.Selim

KÖSE

Palu

1930

İmam Hatip

Okulu I. Devre

19550902

22.09.1966

22.08.1973

Bekir

AVCIL

İhsaniye

1939

İlkokul

19680466

23.08.1973

30.10.1978

M.Emin

BİLDİRİCİ

Konya

1941

Yük.İsl.Ens.

19670959

29.11.1978

25.08.1983

Ramazan

YILDIZ

Yahyalı

1946

Yük. İsl.Ens.

19651508

25.08.1983

17.09.1987

Zeki

SARILAR

Reyhanlı

1952

Yük.İsl.Ens.

19750112

17.09.1987

25.10.1988

Hasan

ÇINAR

Kars

1962

İsl.İlimler Fak.

19802438

23.11.1988

24.08.1994

İbrahim

ÖCÜT

Kulu

1959

Med.İsl.Üniv.

19860310

26.08.1994

01.11.1995

Ahmet

KARDAŞ

Şuhut

1960

İlahiyat Fak.

19791448

07.08.1996

23.08.2004

Necdet KARABAĞ

Bolvadin

1953

İlahiyat Fak.

19750699

28.10.2004

01.08.2010

Celil

ŞİMŞEK

Boyobat

1958

Yük.İsl.Ens.

19810632

09.08.2010

25.01.2017

Şahin

YAŞAR

Sarıkaya

1963

Yüksek Lisans

19881347

08.02.2017

18.10.2019